Skip to content

Busy Oleśnica Staszów, Staszów - Oleśnica

Rozkład jazdy busów Oleśnica - Staszów przez Koniemłoty

Oleśnica 06:02, 07:02, <, 09:40, 11:40, 12:50, 13:47, 14:44
Strzelce I 06:08, 07:08, <, 09:46, 11:46, 12:56, 13:53, 14:48
Jarosławice 06:11, 07:11, 08:25, 09:49, 11:49, 12:59, 13:56, 14:51
Niziny I 06:13, 07:18, 08:25, 09:51, 11:51, 13:01, 13:58, 14:53
Lenartowice 06:16, 07:19, 08:30, 09:54, 11:54, 13:04, 14:01, 14:55
Krzczonowice 06:18, 07:20, 08:31, 09:56, 11:56, 13:06, 14:03, 14:57
Koniemłoty 06:20, 07:25, 08:34, 09:58, 11:58, 13:07, 14:05, 14:59
Poręba 06:23, 07:27, 08:36, 10:01, 12:01, 13:10, 14:08, 15:02
Sielec 06:25, 07:30, 08:38, 10:03, 12:03, 13:12, 14:10, 15:05
Staszów 06:31, 07:33, 08:44, 10:09, 12:09, 13:18, 14:16, 15:09
Busy kursują w dni robocze

Rozkład jazdy busów Staszów - Oleśnica

Staszów 06:31, 07:43, 08:05, 08:45, 10:50, 12:20, 13:20, 14:13, 15:05
Sielec 06:37, 07:49, 08:11, 08:51, 10:56, 12:26, 13:27, 14:19, 15:11
Poręba 06:39, 07:51, 08:13, 08:53, <, 12:28, 13:28, 14:21, 15:13
Koniemłoty 06:42, 07:54, 08:16, 08:56, 11:02, 12:31, 13:32, 14:24, 15:16
Krzczonowice 06:44, 07:56, 08:18, 08:58, 11:04, 12:33, 13:35, 14:26, 15:18
Lenartowice 06:46, 07:58, 08:20, 09:00, 11:06, 12:35, 13:38, 14:28, 15:20
Niziny I 06:49, 08:01, 08:21, 09:03, 11:09, 12:38, 13:42, 14:31, 15:23
Jarosławice 06:51, 08:03, 08:25, 09:05, 11:11, 12:40, 13:45, 14:33, 15:25
Strzelce I 06:54, 08:06, <, 09:08, 11:14, 12:43, 13:48, 14:36, 15:28
Oleśnica 07:00, 08:12, <, 09:14, 11:20, 12:49, 13:54, 14:42, 15:34
Busy kursują w dni robocze

Rozkład jazdy busów Oleśnica - Staszów przez Rytwiany

Oleśnica 06:09, 07:05, 08:17, 11:12, <, <
Sufczyce <, 07:08, <, <, <, <
Brody 06:15, 07:11, 08:22, 11:17, <, <
Bydłowa <, 07:18, <, <, <, <
Podlesie <, 07:19, <, <, <, <
Podborek 06:23, 07:15, 08:24, 11:19, 12:31, 13:51
Święcica 06:26, 07:20, 08:27, 11:22, 12:34, 13:54
Grobla 06:30, 07:22, 08:31, 11:26, 12:38, 13:58
Tuklęcz 06:32, 07:25, 08:33, <, <, <
Rytwiany 06:34, 07:26, 08:35, 11:28, 12:40, 14:04
Staszów 06:45, 07:44, 08:46, 11:39, 12:51, 14:11
Busy kursują w dni robocze

Rozkład jazdy busów Staszów - Oleśnica przez Rytwiany

Staszów 06:43, 09:35, 11:55, 13:20, 14:20, 15:15
Rytwiany 06:53, 09:45, 12:05, 13:28, 14:29, 15:23
Tuklęcz <, 09:50, 12:10, 13:33, 14:34, 15:28
Grobla 06:55, 09:52, 12:11, 13:34, 14:35, 15:29
Święcica 06:56, 09:53, 12:12, 13:35, 14:36, 15:30
Podborek 07:02, 09:59, 12:19, 13:42, 14:43, 15:37
Podlesie <, <, <, 13:47, 14:48, 15:42
Bydłowa <, <, <, 13:48, 14:49, 15:43
Brody 07:04, 10:01, <, 13:49, 14:50, 15:44
Sufczyce <, <, <, 13:50, 14:52, <
Oleśnica 07:09, 10:06, <, <, <, 15:49
Busy kursują w dni robocze

Tel. 606 983 375
Wynajem busów i autobusów.

ZałącznikWielkość
busy_olesnica_staszow_2014.pdf20.69 KB