Skip to content

Busy Oleśnica Staszów, Staszów - Oleśnica

Rozkład jazdy busów Oleśnica - Staszów przez Koniemłoty

Oleśnica 06:02, 07:10, 09:40, 11:40 S, 12:50, 13:30, 14:36
Strzelce I 06:08, 07:16, 09:46, 11:46 S, 12:56, 13:36, 14:42
Jarosławice 06:11, 07:19, 09:49, 11:49 S, 12:59, 13:39, 14:45
Niziny I 06:13, 07:21, 09:51, 11:51 S, 13:01, 13:41, 14:47
Lenartowice 06:16, 07:24, 09:54, 11:54 S, 13:04, 13:44, 14:50
Krzczonowice 06:18, 07:26, 09:56, 11:56 S, 13:06, 13:46, 14:52
Koniemłoty 06:20, 07:28, 09:58, 11:58 S, 13:08, 13:48, 14:54
Poręba 06:23, 07:31, 10:01, 12:01 S, 13:11, 13:51, 14:57
Sielec 06:25, 07:33, 10:03, 12:03 S, 13:13, 13:53, 14:59
Staszów 06:31, 07:39, 10:09, 12:09 S, 13:19, 13:59, 15:05
Busy kursują w dni robocze, S - kursy w dni nauki szkolnej

Rozkład jazdy busów Staszów - Oleśnica

Staszów 06:31, 07:43, 08:45, 10:50, 12:20 S, 13:20, 14:15, 15:05, 16:15 S
Sielec 06:37, 07:49, 08:51, 10:56, 12:26 S, 13:27, 14:17, 15:11, 16:21 S
Poręba 06:39, 07:51, 08:53, <, 12:28 S, 13:28, 14:21, 15:13, <
Koniemłoty 06:42, 07:54, 08:56, 11:02, 12:31 S, 13:32, 14:24, 15:16, 16:24 S
Krzczonowice 06:44, 07:56, 08:58, 11:04, 12:33 S, 13:35, 14:26, 15:18, <
Lenartowice 06:46, 07:58, 09:00, 11:06, 12:35 S, 13:38, 14:29, 15:20, <
Niziny I 06:49, 08:01, 09:03, 11:09, 12:38 S, 13:42, 14:31, 15:23, 16:30 S
Jarosławice 06:51, 08:03, 09:05, 11:11, 12:40 S, 13:45, 14:38, 15:25, 16:34 S
Strzelce I 06:54, 08:06, 09:08, 11:14, 12:43 S, 13:48, 14:42, 15:28, 16:39 S
Oleśnica 07:00, 08:12, 09:14, 11:20, 12:49 S, 13:54, 14:44, 15:34, <
Busy kursują w dni robocze, S - kursy w dni nauki szkolnej

Rozkład jazdy busów Oleśnica - Staszów przez Rytwiany

Oleśnica 06:09, 07:10, 08:22, 11:16, <, <
Sufczyce <, 07:13, <, <, <, <,
Brody 06:15, 07:16, 08:27, 11:21, <, <
Bydłowa <, 07:18, <, <, <, <
Podlesie <, 07:19, <, <, <, <
Podborek 06:23, 07:24, 08:29, 11:23, 12:34 S, 13:55
Święcica 06:26, 07:27, 08:32, 11:26, 12:37 S, 13:58
Grobla 06:30, 07:31, 08:36, 11:30, 12:41 S, 14:02
Tuklęcz 06:32, 07:33, 08:38, <, <, <
Rytwiany 06:34, 07:35, 08:40, 11:32, 12:43 S, 14:04
Staszów 06:45, 07:45, 08:51, 11:43, 12:54 S, 14:15
Busy kursują w dni robocze, S - kursy w dni nauki szkolnej

Rozkład jazdy busów Staszów - Oleśnica przez Rytwiany

Staszów 09:37, 11:57, 13:20 S, 14:20, 15:15
Rytwiany 09:45, 12:05, 13:28 S, 14:29, 15:23
Tuklęcz 09:50, 12:10, 13:33 S, 14:34, 15:28
Grobla 09:52, 12:11, 13:34 S, 14:35,15:29
Święcica 09:53, 12:12, 13:35 S, 14:36, 15:30
Podborek 09:59, 12:19, 13:42 S, 14:43, 15:37
Podlesie <, <, 13:47 S, 14:48, 15:42
Bydłowa <, <, 13:48 S, 14:49, 15:43
Brody 10:01, <, 13:49 S, 14:50, 15:44
Sufczyce <, <, 13:50 S, 14:52, <
Oleśnica 10:06, <, <, <, 15:49
Busy kursują w dni robocze, S - kursy w dni nauki szkolnej

Tel. 606 98 33 75
Wynajem busów i autobusów na wycieczki.

ZałącznikWielkość
olesnica-staszow_przez_koniemloty.pdf27.62 KB
olesnica-staszow_przez_rytwiany.pdf24.62 KB