Gazetka Gminy Oleśnica

Gazetka Gminy Oleśnica to pismo lokalne wydawane przez samorząd gminny od grudnia 2007 r. do kwietnia 2009 r. Pismo to zostało zastąpione nowym tytułem "Oleśnickie Echa" od grudnia 2009 r.


Pobierz [3,7 MB]
Nr 5, kwiecień 2009
W numerze: XXVI sesja Rady Gminy w Oleśnicy, Inwestycje w gminie Oleśnica, Plan Odnowy Miejscowości Borzymów, Wywiad z Bogdanem Janem Noweckim - Profesorem Akademii Pedagogicznej w Krakowie, W krainie łagodności - felieton, Z życia szkół i przedszkoli, Wiadomości sportowe.

Pobierz [5,6 MB]
Nr 4, grudzień 2008
W numerze: 80–lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzelcach, Złote gody, Z posiedzenia Zarządu Powiatowego ZOSP Staszów, Zmiany w Zakładzie Komunalnym, Inwestycje gminne, Nowe stawki podatków w Gminie Oleśnica, Pan Bóg wybrał dla mnie Jamajkę - rozmowa z ks. misjonarzem Markiem Bzinkowskim, Uporczywość przemijania - felieton, Z życia szkół i przedszkoli, Wiadomości sportowe.

Pobierz [7,1 MB]
Nr 3, sierpień 2008
W numerze: Uroczystości z peregrynacji obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej w parafii Oleśnica, Misjonarz z Jamajki, 217. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja, Awansowani kombatanci, W tym roku najważniejsze są drogi, Inwestycje w gminie - fotoreportaż, Trochę bliżej do unijnej kasy, Rada Gminy w kadrze obiektywu, Przyjaciel dziecięcych serc - wywiad z prof. dr hab. n. med. Edwardem Malcem, Fotografie - felieton, Z życia szkół i przedszkoli, Wiadomości sportowe.

Pobierz [2,1 MB]
Nr 2, marzec 2008
W numerze: Rozmowa z wójtem gminy Oleśnica Leszkiem Judą, Z obrad XV sesji Rady Gminy, Nie wypalajmy traw, Gminna działalność profilaktyczno-edukacyjna, Niezapomniane krajobrazy dzieciństwa, "Dobre rady", Z życia szkół i przedszkoli, Wiadomości sportowe.
Gazetka Gminy Oleśnica nr 1
Pobierz [11,6 MB]
Nr 1, grudzień 2007
W numerze: 80-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Oleśnicy, Wienerberger bliżej, Podatki i opłaty lokalne w 2008 r., Gdzie obiecywane środki unijne?, Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska”, Spółdzielnia Rzemieślnicza, Zakład Komunalny w Oleśnicy, Wybory parlamentarne 2007, 100 urodziny mieszkanki Podlesia, Z życia szkoły: Publiczne Gimnazjum w Oleśnicy, Publiczna Szkoła Podstawowa w Oleśnicy, Publiczna Szkoła Podstawowa w Pieczonogach, Ośrodek Przedszkolny w Pieczonogach, Gminne Przedszkole w Oleśnicy, Wiadomości sportowe.

Chcesz coś bezpłatnie dodać, zmienić, zaktualizować? Napisz: admin@staszowskie.pl