Wizyta Prezydenta - zmiana organizacji ruchu w Staszowie

W związku z wizytą Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Staszowie, w dniu 30.03.2017 (czwartek) w godzinach od 8 - 19 ulegnie zmianie organizacja ruchu w obrębie Rynku, oraz na ulicach Opatowskiej i Krakowskiej.

W czwartek obowiązuje całkowity zakaz parkowania samochodów na Rynku w Staszowie. Samochody, które będą zaparkowane w tym dniu na Rynku zostaną odholowane na parking policyjny na koszt właściciela pojazdu.

Zakaz parkowania obejmuje również części parkingu przy ul. Opatowskiej (obok supermarketu MILA). Zakaz ten będzie dotyczył lewej części paringu (patrząc od strony wjazdu).

Ponadto zmianie ulegnie rozkład przystanków komunikacji zbiorowej.

Przystanek przy ul. Rynek

od godz. 8:00 do godz. 19:00 przystanek będzie wyłączony z obsługi pasażerów. Obsługę pasażerów w tym czasie przejmują przystanki:

- od godz. 8:00 do godz. 13:00 ul. Opatowska, ul. Langiewicza, ul. Kościuszki, ul. Krakowska (przy sklepie Helena) i dworzec autobusowy.

- od godz. 13:00 do godz. 19:00 ul. Langiewicza, ul. Kościuszki, ul. Krakowska (przy sklepie Helena) i dworzec autobusowy.

Przystanki na ul. Opatowskiej (przy rondzie) i na ul. Krakowskiej (przy stacji paliw Orlen)

- od godz. 13:00 do godz. 19:00 przystanki będą wyłączone z obsługi pasażerów. W tym czasie obsługę pasażerów przejmują przystanki: ul. Langiewicza, ul. Kościuszki, ul. Krakowskiej (przy sklepie Helena) i dworzec autobusowy.

Zmiana organizacji ruchu Staszów
Kliknij aby powiększyć

Źródło: staszow.pl

Dodaj komentarz