V Przegląd Kolęd i Pastorałek w Łubnicach

Dwa dni, ponad 40 wystąpień i gorące brawa - tak można podsumować tegoroczny V Przegląd Kolęd i Pastorałek w Gminnym Centrum Kultury w Łubnicach. W czwartek, 18 stycznia i w piątek 19 stycznia dzieci, młodzież oraz dorośli zaprezentowali swoje umiejętności wokalne.

W tym roku po raz piąty Gminne Centrum Kultury w Łubnicach zaprosiło dzieci i młodzież do udziału w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek. Wydarzenie podzielono na dwa dni zmagań.

Przegląd Kolęd i Pastorałek w Łubnicach rozpoczął się w czwartkowe popołudnie. Wszystkich gości powitała dyrektor tamtejszego centrum kultury Aleksandra Stachniak. - Przegląd Kolęd i Pastorałek dedykowany jest tym, którzy uwielbiają śpiewać, niezależnie od wieku. Organizujemy go, aby kultywować piękną polską tradycję. Wyjątkowo w tym roku zmagania sceniczne podzieliśmy na dwa dni. Najpierw, pierwszego dnia zaprezentują się przedszkolaki oraz dzieci z klas I- III. Drugi dzień będzie przeznaczony dla dzieci z klas IV- VI, gimnazjalistów i dorosłych. Życzę wszystkim powodzenia i cieszę się, że po raz kolejny spotykamy się w naszym centrum kultury - zapowiedziała pani dyrektor, tuż przed rozpoczęciem występów scenicznych.

Autor: ach
Pełny tekst na stronie Echo Dnia

Dodaj komentarz