Paweł Gawroński w reprezentacji Polski!

Paweł Gawroński pochodzący z Turska Małego został powołany do Reprezentacji Polski na Mecz w chodzie sportowym CZE-BLR-FRA-GBR-IRL-ITA-LTU-POL-SWE-SVK-UKR który odbył się 12 kwietnia.

Reprezentacja Polski w składzie Paweł Gawroński, Rafał Augustyn i Michał Stasiewicz startując na dystansie 20 km zajęła 6 miejsce w klasyfikacji drużynowej. Zawody odbyły się w miejscowości Podiebrady w Czechach. Był to pierwszy start w reprezentacji dla naszego chodziarza. Paweł po udanym występie w Zaniemyślu 5 kwietnia na Międzynarodowym Mitingu w chodzie sportowym na dystansie 20 km zajął 5 miejsce z wynikiem 1h 28min 51s co dało mu uzyskać klasę mistrzowską oraz powołanie do Reprezentacji Polski na mecz międzynarodowy w chodzie.

Paweł Gawroński chód sportowy

Teraz nasz zawodnik zapowiada chwilę odpoczynku przez święta w rodzinnej miejscowości, aby następnie wystartować 1 maja w Stalowej Woli na dystansie 3000 m. W przygotowaniach oraz startach w zawodach Pawłowi pomaga przede wszystkim Urząd Miasta i Gminy Połaniec oraz firma Balkar Technology ze Staszowa.