Milionerzy mieszkają na Powiślu

W tym roku wśród milionerów, doszło do pewnych przetasowań. Nie ma na liście związanego z powiatem staszowskim Tadeusza Wrześniaka, ale nie jest on zameldowany w tym powiecie.

Podajemy wszystkich najbogatszych z Powiśla. Zaznaczamy przy tym ich numer w ogólnoświętokrzyskim zestawieniu i wartość majątku.

21. Stefan Sajkiewicz - 75,9 milionów złotych.
Minimalnie powiększył swój majątek w porównaniu do ubiegłorocznej edycji naszej listy, ale nie może wrócić do wartości pierwszej edycji. Dorobił się majątku, dzięki ciężkiej pracy, wiedzy i uwielbieniu Polaków dla roślin doniczkowych. Pieniądze zarabia też w branży hodowlanej.

Jest głównym akcjonariuszem firmy Ekoplon z Grabek Dużych koło Szydłowa w powiecie staszowskim, która wytwarza nawozy do zarówno dla roślin doniczkowych, jak do profesjonalnych upraw oraz produkuje nowoczesne, wysokiej jakości pasze dla zwierząt hodowlanych. Niemal każdy, kto kiedykolwiek kupował jakąś odżywkę czy nawóz dla roślin doniczkowych, zapewne przynajmniej raz wybrał produkt Ekoplonu.

Stefan Sajkiewicz pochodzi z Wrocławia. Tu ukończył Wydział Górniczy Politechniki Wrocławskiej. Ze względów rodzinnych przeniósł się do naszego województwa. Ma żonę, która również pracuje w Ekoplonie oraz dwoje dzieci. Jego największym hobby jest tenis ziemny, jakiemu poświęca wolne chwile.

Zobacz listę 100 najbogatszych. Pełna lista świętokrzyskich milionerów, nazwiska, ich wartość majątku ich samochody i samoloty na WWW.STREFABIZNESU.ECHODNIA.EU

Autor: Jarosław Panek
Pełny tekst na stronie Echo Dnia

Dodaj komentarz