Kandydaci na radnych Gminy Łubnice w kadencji 2018-2023. Do obsadzenia jest 15 mandatów. Zarejestrowano 32 kandydatów z 5 komitetów wyborczych.
Okręg Nr 1: Sołectwo Łubnice
Mandatów 1
Wyborców 298
Zarejestrowanych list 3
Kandydatów ze wszystkich list 3
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10 SZYMAŃSKI Grzegorz Franciszek 53 Łubnice
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONALNE FORUM SAMORZĄDOWE 2018
18 NOGACKI Leszek 42 Łubnice
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ
19 STOLICKI Piotr 53 Łubnice
Prawybory internetowe Gminy Łubnice Okręg 1 - zagłosuj w ankiecie na swojego kandydata!
Okręg Nr 2 Sołectwo Orzelec Duży
Mandatów 1
Wyborców 246
Zarejestrowanych list 3
Kandydatów ze wszystkich list 3
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 GIL Agnieszka 39 Orzelec Duży
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10 SKOP Beata Aneta 44 Orzelec Duży
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ
19 KOMASARA Marian Mikołaj 61 Orzelec Duży
Prawybory internetowe Gminy Łubnice Okręg 2 - zagłosuj w ankiecie na swojego kandydata!
Okręg Nr 3 Sołectwo Przeczów
Mandatów 1
Wyborców 261
Zarejestrowanych list 3
Kandydatów ze wszystkich list 3
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KOWALSKA Lidia Ewa 49 Przeczów
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10 GLICA Lesław Stanisław 45 Przeczów
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ
19 BĄK Ewa 51 Przeczów
Prawybory internetowe Gminy Łubnice Okręg 3 - zagłosuj w ankiecie na swojego kandydata!
Okręg Nr 4 Sołectwa: Łyczba i Grabowa
Mandatów 1
Wyborców 199
Zarejestrowanych list 2
Kandydatów ze wszystkich list 2
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 GARBACZ Rafał 39 Grabowa
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10 KOZIOŁ Eugeniusz 54 Łyczba
Prawybory internetowe Gminy Łubnice Okręg 4 - zagłosuj w ankiecie na swojego kandydata!
Okręg Nr 5 Sołectwa: Beszowa i Orzelec Mały
Mandatów 1
Wyborców 285
Zarejestrowanych list 3
Kandydatów ze wszystkich list 3
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10 WIECZOREK Stanisław Zdzisław 47 Beszowa
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONALNE FORUM SAMORZĄDOWE 2018
18 BRYK Ryszard Jerzy 66 Beszowa
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ
19 SZAŁACH Michał Józef 36 Beszowa
Prawybory internetowe Gminy Łubnice Okręg 5 - zagłosuj w ankiecie na swojego kandydata!
Okręg Nr 6 Część sołectwa Budziska: od nr 2 - 28; 100A - 102; 116 do końca
Mandatów 1
Wyborców 175
Zarejestrowanych list 2
Kandydatów ze wszystkich list 2
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KRZYSZTOWSKI Paweł Piotr 31 Budziska
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10 SKIBA Wojciech 59 Budziska
Prawybory internetowe Gminy Łubnice Okręg 6 - zagłosuj w ankiecie na swojego kandydata!
Okręg Nr 7 Część sołectwa Budziska: od nr 29 - 99; 105 - 115
Mandatów 1
Wyborców 190
Zarejestrowanych list 1
Kandydatów ze wszystkich list 1
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10 BOLON Maria 42 Budziska
Okręg Nr 8 Sołectwa: Czarzyzna i Rejterówka
Mandatów 1
Wyborców 330
Zarejestrowanych list 2
Kandydatów ze wszystkich list 2
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10 KOSATKA Barbara 43 Czarzyzna
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ
19 ADAŚ Henryka 62 Czarzyzna
Prawybory internetowe Gminy Łubnice Okręg 8 - zagłosuj w ankiecie na swojego kandydata!
Okręg Nr 9 Część sołectwa Słupiec: od nr 1 - 13; 116 - 186
Mandatów 1
Wyborców 221
Zarejestrowanych list 2
Kandydatów ze wszystkich list 2
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 GIL Zofia Maria 47 Słupiec
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10 KOWALSKA Aneta Anna 40 Słupiec
Prawybory internetowe Gminy Łubnice Okręg 9 - zagłosuj w ankiecie na swojego kandydata!
Okręg Nr 10 Część sołectwa Słupiec: od nr 14 - 111; 187 do końca
Mandatów 1
Wyborców 187
Zarejestrowanych list 1
Kandydatów ze wszystkich list 1
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ
19 GROMNY Marian Józef 64 Słupiec
Okręg Nr 11 Sołectwa: Szczebrzusz i Zofiówka
Mandatów 1
Wyborców 221
Zarejestrowanych list 1
Kandydatów ze wszystkich list 1
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ
19 SOJA Danuta 54 Szczebrzusz
Okręg Nr 12 Sołectwa: Gace Słupieckie i Zalesie
Mandatów 1
Wyborców 315
Zarejestrowanych list 3
Kandydatów ze wszystkich list 3
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 GIL Krzysztof Stanisław 51 Zalesie
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10 SKRZYPCZYŃSKI Łukasz Kamil 28 Zalesie
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ
19 GOLBA Marian 61 Gace Słupieckie
Prawybory internetowe Gminy Łubnice Okręg 12 - zagłosuj w ankiecie na swojego kandydata!
Okręg Nr 13 Sołectwo Wilkowa
Mandatów 1
Wyborców 213
Zarejestrowanych list 3
Kandydatów ze wszystkich list 3
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10 WOŚ Hubert Łukasz 43 Wilkowa
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ
19 WITEK Wiesław 63 Wilkowa
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
20 SEKUŁA Stanisław 48 Wilkowa
Prawybory internetowe Gminy Łubnice Okręg 13 - zagłosuj w ankiecie na swojego kandydata!
Okręg Nr 14 Sołectwo Wolica
Mandatów 1
Wyborców 186
Zarejestrowanych list 1
Kandydatów ze wszystkich list 1
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ
19 STEFANIAK Robert 38 Wolica
Okręg Nr 15 Sołectwa: Borki i Góra
Mandatów 1
Wyborców 152
Zarejestrowanych list 2
Kandydatów ze wszystkich list 2
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10 WRÓBEL Justyna 32 Borki
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ
19 KWIECIEŃ Edward 64 Borki
Prawybory internetowe Gminy Łubnice Okręg 15 - zagłosuj w ankiecie na swojego kandydata!