Bieg do Serca Kołłątaja 2018 - zapisy

Bieg do Serca KołłątajaDo 20 kwietnia potrwają elektroniczne zapisy do tegorocznej, drugiej edycji Biegu do Serca Kołłątaja Staszów - Wiśniowa. Konkurencje będą dwie: bieg na 10 km i marsz nordic walking na tym samym dystansie. Obowiązuje limit uczestników: 150 do biegu i 150 do marszu. Impreza odbędzie się 6 maja 2018 r.

Po 20 kwietnia będzie się jeszcze można zapisać w biurze zawodów, tuż przed startem. Pod warunkiem, że nie wyczerpie się limit uczestników. Organizatorzy przewidzieli 150 miejsc dla biegaczy i 150 dla marszerów nordic walking.

Bieg do Serca Kołłątaja jest częścią oficjalnych obchodów 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Trasę poprowadzono w większości leśnymi drogami. Dla wszystkich uczestników przygotowano pakiety startowe, pamiątkowe medale, nagrody dla najlepszych oraz gorący posiłek regeneracyjny na mecie. Ponadto, tak jak w roku ubiegłym przewidziano puchary dla 3 najszybszych biegaczy i 3 najlepszych biegaczek oraz najlepszych uczestników nordic walking. Będą również puchary dla najlepszej staszowianki i najlepszego staszowianina od burmistrza miasta.

Zapisy elektroniczne:

Organizatorem 2. Biegu do Serca Kołłątaja jest Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Kultury "ReKultura" w partnerstwie z Urzędem Miasta i Gminy Staszów, Nadleśnictwem Staszów i Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Staszowie.

Warto przypomnieć, że dzień wcześniej (5 maja, sobota), w Połańcu odbędzie się Bieg Kościuszkowski.

Dodaj komentarz